تبلیغات
الف مثل المپیاد - در راستای یکی از قول های قدیمی
در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه/مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه
درباره وبلاگ

آرشیو

طبقه بندی

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

صفحات جانبی

نویسندگان

آمار وبلاگ


با سلام خدمت دوستان عزیز.
متاسفانه امسال درخت المپیاد کامپیوتر در مدرسه ما و شهر کرمان با عرض تاسف خسک شده است و میشه گفت فقط یک نفر سال سومی وجود داره که برای المپیاد کامپیوتر از شهر ما تلاش میکنه برعکس 2 سال گذشته که هر ساله 3-4 نفر به صورت خیلی جدی در سال سوم تلاش میکردند.
شاید کم کاری از منو دوستانم بوده که به نتیجه مطلوبی در این راستا نرسیدیم که بخوایم الگویی باشیم برای دیگر عزیزان که در این عرصه(عاشق املا خودمم :-" ) پا بگذارند.
یادمه اون اواخر یک سری قول ها در مورد زندگی نگه داشتن این سایت قسمت کامپیوترش داده بودم ، من جمله سوال گذاشتن و امتحان گرفتن.
اما همونجور که گفتم در شهر ما کسی وجود نداره که بتونه از این سوالات استفاده خواصی بکنه که حالا من دلم خوش باشه برای اون ها تلاش میکنم و نتیجش رو هم اینجا میگذارم ( مثل دوستان عزیز شیمی) ولی ما امیدمون به بازدید کنندگان محترم بود.
اما طی سوالاتی که گذاشتم هیچ بازدیدی ندیدم و ینی هیچ دلگرمی از طرف بازدید کنندگان به ما داده نشد که از درس و کنکور زده و تلاش کنیم.
لذا ما قول داده بودیم(من ) که یک امتحان برگذار کنم. اما هیچ وقت قول نداده بودم که سوال طرح کنم .
قصدم بیشتر این بود که امتحان رو در همین ماه های اول سال تحصیلی بگیرم که شما هنوز تمامیه سوالات رو ندیدید و یه سنجیشی بر روی نجوه نوشتن شما عزیزان باشه بیشتر.
در این راستا این پست را گذاشتم تا داوطلبانی که امکان داره توی آزمون ما شرکت کنند اعلام آمادگی کنند و اگر تعداد به حد نصاب رسید آزمون رو برگذار کنیم.

پ.ن : از املا خوبم عذر خواهی میکنم هنوز قسمت املا رو شروع نکردم برای کنکور.
پ.ن2 : اگر دوستان عزیزم آقا حسین و علی جان دوست داشتند و خواستند کمکی در راستای طرح سوال بکنند امکان داره حتی سوال هامون طرح هم بشن :-"
ولی خوب من از طرف کسی قولی نمیدم :-"
پ.ن3:منتظر استقبال گرم شما عزیزان هستم.
پ.ن4 : متاسفانه به دلیل استقبال بی نظیر شما دوستان عزیز :-" آزمون لغو شد :دی
پ.ن5 : چونکه هدف اصلی این آزمون این بود که روی نوشتن شما تمرینی حاصل بشه مگرنه سوالهایی که قصد داشتم بدم قشنگ بودن اما از جاهای مختلف بودن (یعنی طرح سوالی در کار نبود ) لذا به جای برگذاری آزمون به امید پرودگار در ایام عید 2 تا مرحله 2 رو مشخص میکنیم دوستانی که علاقه دارن از خوددشون امتحان بگیرن و جواباشون رو برای ما بفرستن تا از لحاظ نوشتاری سنجیده بشوید :)
پ.ن6 : این کار آخریه جامعه آماری خاصی رو هم نمیخواد :) .
 به امید حق.


نوشته شده توسط :امیرحمزه خوشنام
چهارم آبان 92-23:58